Шановні відвідувачі! Вітаю Вас у моєму блозі! Бажаю приємного перегляду. Сподіваюсь, що блог буде цікавий усім відвідувачам!

САМООСВІТА

Грамота за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, підготовку висококваліфікованих робітничих кадрів та з нагоди святкування "Дня працівників освіти"Сертифікат учасника обласного конкурсу "Кращий блогер - 2021" у номінації "Загальноосвітня підготовка"Грамота за сумлінну працю в системі професійно-технічної освіти, за високий рівень професіоналізму, фахову майстерність, творчий підхід до справи та з нагоди святкування "День працівників освіти".

Сертифікат Критичне мислення для освітян, наданий викладачами курсу через платформу Prometheus
Сертифікат Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2), наданий викладачами курсу через платформу Prometheus Сертифікат Українська за 27 уроків, наданий викладачами курсу через платформу PrometheusСертифікат Осмислені й переосмислені, наданий викладачами курсу через платформу Prometheus

 


Сертифікат Освітні інструменти критичного мислення, наданий викладачами курсу через платформу PrometheusНемає коментарів:

Дописати коментар